Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Bransoletki Srebrne

Bransoletka mówi więcej o kobiecie niż 1000 słów. Gustowna, perfekcyjnie wykonana, subtelnie podkreślająca jej piękno. Taka właśnie powinna być. Jest dodatkiem do ubrania, podkreśleniem osobowości. Świadczy o klasie jej właścicielki.
Poszukiwać piękna nie musisz daleko. Kategoria BRANSOLETKI SREBRNE pełna jest oryginalnych ozdób wykonanych zarówno z samego srebra próby 925, jak i ze srebra łączonego w artystyczne kompozycje z kamieniami lub z kryształkami Swarovskiego. Nietuzinkowe projekty, najmodniejsza kolorystyka i niesztampowe połączenia kruszcu z kamieniami i tworzywem, budzą zachwyt i pożądanie a najwyższa jakość zastosowanych materiałów nie pozostawia pola krytyce.
Wszystkie wyroby posiadają oryginalne metki jubilerskie i są cechowanie zgodnie z polskim prawem probierczym.
Niezależnie czy bransoletki wybierane są dla siebie czy jako prezent, zostaną zapakowane w eleganckie, firmowe pudełko, dzięki czemu nie tylko będą bezpieczne podczas transportu, ale też będą miały zawsze swoje miejsce w biżuteryjnej kasetce. Dodatkowo, w pozostałych zakładkach z naszą biżuterią można dobrać pasujące do wybranej bransoletki naszyjniki, zawieszki i kolczyki, tworząc efektowny, zawsze gustowny komplet.