Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Wiszące Kolczyki Srebrne

Są plemiona, które w pogoni z pięknem, metalowymi obręczami przez lata wydłużają szyje swoich kobiet. Są jednak na osiągnięcie efektu długiej szyi zdecydowanie prostsze i zdrowsze sposoby 🙂 Długie kolczyki wiszące doskonale podkreślają urodę oraz optycznie wydłużają szyję.

W zakładce naszego sklepu – KOLCZYKI WISZĄCE znajdą Państwo zarówno srebrne kolczyki wiszące na biglu otwartym lub zamkniętym jak i mocowane na malutkim sztyfcie. Wszystkie srebrne elementy wykonane są z kruszcu próby 925 i są ocechowane zgodnie z polskim prawem probierczym. Oryginalne pochodzenie kryształów lub kamieni i jakość wyrobu poświadcza jubilerska metka dołączona do każdego produktu.

Wiszące kolczyki srebrne to również doskonały pomysł na trafiony prezent, bo która z pań nie lubi pięknej biżuterii? Same lub w imponującym komplecie z naszyjnikiem lub bransoletką robią niesamowite wrażenie budząc zachwyt. Każda para kolczyków zapakowana zostanie w twarde, ozdobne pudełko jubilerskie, które nie tylko idealnie nadaje się na prezent, ale też zabezpieczy je przed uszkodzeniem w transporcie.