Wyświetlanie jednego wyniku

Kolczyki Srebrne typu Wkrętki

Kolczyki wkrętki to doskonałe rozwiązanie dla pań, które lubią subtelną biżuterię. Delikatne, perfekcyjnie wykonane srebrne kolczyki na sztyfcie wybierane są często ze względu na swoją uniwersalność. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas wieczornych spotkań, w pracy, a nawet podczas uprawiania sportu. Są wygodne, praktyczne a zarazem efektowne.

Kolczyki srebrne na wkrętce dostępne w naszym sklepie wykonane są w całości ze srebra najwyższej próby 925 lub ze srebra i kamieni oraz kryształów Swarovskiego. Różnorodność wzorów oraz duży wybór kolorów i kształtów kryształu sprawia, że każda z Pań znajdzie to, czego szuka.

Gwarantujemy jakość wyrobów i oryginalne pochodzenie kryształów, o czym świadczy załączona do każdego wyrobu metka jubilerska, a każdy element srebrnej biżuterii ocechowany jest zgodnie z prawem probierczym obowiązującym w Polsce. Dodatkowo, aby wybrana biżuteria pięknie się prezentowała, pakujemy ją w ozdobne, twarde pudełko, które zabezpieczy ją też przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie czy podczas przechowywania.