Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Komplety Srebrnej Biżuterii

Niekiedy sam wisiorek nie wystarczy, aby odpowiednio uzupełnić kobiecy strój. Dlatego w celu dodania wieczorowej kreacji blasku oraz właściwej elegancji codziennemu ubiorowi, warto wybierać zestawy biżuterii, w których znajduje się właśnie wisiorek oraz kolczyki. Komplet ze srebra jest świetnym rozwiązaniem na każdą okazję.
Sklep LaVivre oferuje lubiącym elegancję paniom komplety srebrnej biżuterii, gdzie obok srebra najwyższej jubilerskiej próby – 925, zastosowano kamienie oraz kryształy Swarovskiego. Wszystkie komplety są perfekcyjnie wykonane, a blask srebra i kryształów cudnie mieni się w słonecznych promieniach, skupiając na sobie wzrok przechodniów.
Srebrne komplety biżuterii zasługują na specjalne traktowanie, dlatego każdy z nich umieszczony zostanie w eleganckim, jubilerskim opakowaniu, które nie tylko zabezpieczy je przed uszkodzeniami w trakcie transportu, ale też nada im jeszcze wyższej rangi. Każdy element zestawu ocechowany jest zgodnie z polskim prawem probierczym, a dołączona do niego metka jubilerska zaświadcza o jego oryginalności.