O nas

Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym https://lavivre.pl prowadzony jest przez Agnieszkę Kowal wykonującą działalność gospodarczą pod nazwą Agnieszka Kowal AG-land (adres prowadzenia działalności i adres do doręczeń: Kłaj 952, 32-015 Kłaj), wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 678-203-91-07, REGON 121002531, adres poczty elektronicznej: sklep@kowluk.hoste.pl.

Nasz sklep internetowy z biżuterią powstał w 2009 r wtedy jeszcze pod nazwą agland.pl. W trakcie rozwoju firmy nazwa uległa zmianie na LaVivre. Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu, możemy sprostać wszelkim wyzwaniom jakie czekają w tej branży. W naszym sklepie znajdziecie Państwo zawszę rzeczową poradę na każdy temat związany z biżuterią. Doradzimy obiektywnie jaki produkt wybrać, aby byli Państwo z niego w pełni zadowoleni. Naszym priorytetem nie jest maksymalizacja ilości sprzedanego towaru, ale zadowolenie klientów którzy będą do nas wracać tworząc kapitał na przyszłość. Firma AG-land działa na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 1872.

Towary oferowane w naszym sklepie internetowym to starannie dobrany asortyment produktów o wysokiej jakości, niepowtarzalnym wzornictwie i w atrakcyjnej cenie. Sklep internetowy dedykowany jest tym, którzy cenią swój czas oraz doceniają wygodę zakupów w domowym zaciszu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami i nowościami. Dołożymy wszelkich starań, aby opisy oferowanych przez nas produktów a także zdjęcia biżuterii były pełne i rzetelne. Wysyłkę realizujemy w możliwie najkrótszym czasie za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL i Poczty Polskiej (wysyłki krajowe i zagraniczne).

Dlaczego my ?

1. Kupując w naszym sklepie internetowym masz do dyspozycji ogromny wybór biżuterii srebrnej w jednym miejscu. Nie zajmujemy się sprzedażą stacjonarną i dzięki minimalizacji kosztów stałych możemy zaoferować państwu bardzo atrakcyjne ceny dużo niższe od cen z tradycyjnych sklepów. W połączeniu z rabatami dla stałych Klientów, bezpłatną przesyłką od 100 zł i programem lojalnościowym nasza oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

2. Produkty są zawsze najwyższej jakości i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców i renomowanych producentów z kraju i zagranicy. Wszystkie zamieszczone na stronie sklepu LaVivre  zdjęcia i opisy produktów są naszego autorstwa. Staramy się, żeby każdy produkt był przedstawiony w kliku najlepszej jakości ujęciach a opisy były bardzo dokładne tak aby mogli Państwo dokładnie zapoznać się z produktem.

3. Zdajemy sobie sprawę, że wybór biżuterii zależy od naszych upodobań do kolorów, wzorów, prostoty lub przepychu a także gustowaniu w unikatowych wzorach, dlatego robimy wszystko aby oferowane przez nas produkty nawiązywały do panujących trendów, były zróżnicowane i dostosowane do każdego klienta.

4. Łatwy dostęp do produktów, przejrzyste kategorie i intuicyjna nawigacja oraz dwie wyszukiwarki (tradycyjna i zaawansowana) dają możliwość przeglądania produktów według kategorii, ceny, kamienia i kruszcu.

5. Aby dokonać zakupu nie jesteście Państwo zobligowani do założenia konta w naszym sklepie. Stały kontakt z naszym działem obsługi klienta : e-mail, informacja o zmianie statusu zamówienia poprzez SMS gwarantuje najwyższą jakość realizacji zamówień.

6. Paczka z LaVivre wyróżnia się estetycznym i mocnym wykonaniem. Jest oznaczona naszym logo na kopercie. Jej parametry zostały tak dobrane, aby wytrzymała „złe traktowanie” przez przewoźnika (rzucanie, zgniatanie). Zamówiona u nas biżuteria dotrze do Państwa w stanie nienaruszonym.

7. Zawsze możecie Państwo czuć się bezpiecznie robiąc zakupy w naszym sklepie dzięki wdrożonej polityce prywatności. Dbamy o bezpieczeństwo Waszych danych osobowych. – Płatności elektroniczne realizujemy za pośrednictwem firmy PayU (płatności.pl) która jest liderem Polskiego rynku płatności online. Transakcje obsługiwane przez PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Komunikacja między komputerem klienta a serwerem operatora płatności podczas zbierania danych osobowych jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer) co oznacza, że wszelkie loginy, hasła czy dane kart kredytowych są chronione i nie dostaną się w ręce osób niepowołanych.

8. Staramy się, żeby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie naszego sklepu są dostępne natychmiast a nie jak w innych podobnych sklepach z czasem realizacji 7-14 dni lub na zamówienie, dlatego zamówione produkty wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub dnia następnego (w zależności od godziny złożenia zamówienia oraz ewentualnie potwierdzenia płatności). Czas doręczenia przesyłki pod Państwa drzwi za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL i Poczty Polskiej wynosi zwykle od 1 do 3 dni roboczych w przypadku przesyłek krajowych oraz 3-5 dni roboczych w przypadku przesyłek zagranicznych.

9. W naszym sklepie macie Państwo możliwość sprawdzenia towaru i zwrotu w terminie 14 dni (towar musi być w stanie nie zmienionym) Zawsze staramy się iść na rękę Klientowi. Uznajemy prawie wszystkie reklamacje Klientów, choć zdarzają się naprawdę rzadko i nie wynikają z naszej winy.

10. Jeśli zdecydujecie się Państwo dokonywać zakupów w naszym sklepie regularnie, możecie liczyć na stały rabat nawet do 15% a zakładając konto w naszym sklepie Wasze zamówienia będą mogły być premiowane punktami i kuponami rabatowymi z programu dla stałych klientów.