Płatność i Dostawa

Dostawa produktów zakupionych w sklepie LaVivre realizowana jest na terenie Polski oraz na terenie innych państw europy, wyłączając Federację Rosyjską. Biżuterię wysyłamy również do Stanów Zjednoczonych oraz Kanady.
Przesyłki z zamówioną biżuterią wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DHL od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. Dostawa za granicę Polski odbywa się za pośrednictwem wyłącznie Poczty Polskiej. Czas dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki i wynosi średnio od 1 do 3 dni roboczych dla przesyłek krajowych oraz 3-7 dni dla przesyłek zagranicznych.

W sklepie internetowym LaVivre klient może wybierać spośród następujących sposobów dostarczenia przesyłki:

  • Dostawa za pośrednictwem poczty polskiej. rodzaj przesyłki – Paczka Mini. Koszt wysyłki zamówienia jest stały bez względu na ilość zamówionych produktów, zostaje naliczony i uwzględniony podczas składania zamówienia i wynosi 8,50 zł dla przesyłek krajowych oraz 21 zł dla przesyłek zagranicznych. W przypadku zamówienia biżuterii na łączną kwotę powyżej 150 zł i wyboru przesyłki krajowej, klient otrzymuje przesyłkę GRATIS. Koszty takiej wysyłki w tym przypadku ponosi sklep LaVivre.

Jeśli wybiorą państwo ten rodzaj dostawy, to przesyłka zostanie nadana po potwierdzeniu przez sklep otrzymania płatności. Po potwierdzeniu wpłaty, paczkę wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego do godziny 13:00.

  • Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej. Rodzaj przesyłki – Paczka24 za pobraniem (płatność przy odbiorze przesyłki od listonosza). Koszt wysyłki jest stały niezależnie od ilości zamówionych produktów, zostaje naliczony i uwzględniony podczas składania zamówienia i wynosi 15 zł. Jeśli wybiorą państwo ten rodzaj dostawy i złożą zamówienie, wówczas paczka wysyłana jest najpóźniej następnego dnia roboczego do godziny 13:00. Tą formę dostawy stosujemy tylko dla przesyłek krajowych.
  • Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Rodzaj przesyłki – przedpłata DHL Standard (płatność online lub przelew na konto bankowe sklepu). Koszty przesyłki są trochę wyższe niż w przypadku dostawy pocztą, ale dużym atutem tego sposobu dostawy jest to, że przesyłka dociera do adresata szybciej i jest lepiej zabezpieczona. Koszt przesyłki jest stały, zostaje naliczony i uwzględniony podczas składania zamówienia i wynosi 16 zł. W przypadku zamówienia biżuterii na łączną kwotę powyżej 300 zł, klient otrzymuje przesyłkę GRATIS. Koszty takiej wysyłki w tym przypadku ponosi sklep LaVivre .

Jeśli wybiorą państwo ten rodzaj dostawy, to przesyłka zostanie nadana po potwierdzeniu przez sklep otrzymania płatności. Jeśli wpłata zostanie potwierdzona, wówczas paczkę wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego do godziny 16:00. tą formę dostawy stosujemy tylko dla przesyłek krajowych.

  • Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Rodzaj przesyłki – pobranie DHL Standard (płatność przy odbiorze towaru od kuriera).  Koszt zamówienia jest stały, zostaje naliczony i uwzględniony podczas składania zamówienia i wynosi 20 zł. Jeśli wybiorą państwo ten rodzaj dostawy, złożą i potwierdzą zamówienie, wówczas paczka wysyłana jest najpóźniej następnego dnia roboczego do godziny 16:00. Tą formę dostawy stosujemy tylko dla przesyłek krajowych.

Nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów przesyłki. Kwota jaka pojawia się w momencie składania zamówienia jest kwotą ostateczną.
Sklep LaVivre  ponosi pełną odpowiedzialność za losy przesyłek dlatego w przypadku konieczności ubezpieczenia pokrywamy opłaty z nim związane na własny koszt.

W sklepie internetowym LaVivre klient może wybierać spośród następujących metod płatności:

  • Przelew na rachunek bankowy sklepu. Po dokonaniu zakupu klient otrzyma e-maila z podanym numerem rachunku bankowego sklepu i całkowitą kwotą zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym sklepu, towar jest wysyłany do klienta. Czas od dokonania przelewu do zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni – zależy to od dnia, kiedy dokonywany jest przelew oraz od tego gdzie dokonuje się przelewu.
  • Płatność online za pośrednictwem serwisu PayU. Jest to tzw. szybki przelew lub płatność kartą kredytową. Klient przekierowywany jest na strony transakcyjne banku lub operatora karty kredytowej, którego wskazał i tam dokonuje przelewu. Płatność jest widoczna od razu w systemie sklepu dzięki czemu możliwa jest szybka wysyłka zakupionego towaru (przy sprzyjających okolicznościach jest ona możliwa nawet tego samego dnia). System ten umożliwia bezpieczne płacenie karta kredytową visa lub mastercard oraz dokonywania przelewów z Państwa banków

uwaga: odbiorcą płatności w systemie transakcyjnym banku, który zostaje automatycznie ustawiony, nie jest sklep LaVivre tylko PayU Spółka Akcyjna, ul.Marcelińska 90, 60-324 Poznań. Nie jest to spowodowane żadnym błędem – są to poprawne dane odbiorcy przelewu.

  • Płatność przy odbiorze. W tym przypadku płatność następuje w momencie odbioru przesyłki od listonosza lub kuriera. Klient aby odebrać zamówioną biżuterię powinien posiadać kwotę wskazaną w zamówieniu. Ten sposób płatności dotyczy tylko zamówień, które będą realizowane na terenie Polski.

Na wpłaty czekamy do 7 dni roboczych. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane przez sklep. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie będą mogli państwo dokonać wpłaty w w/w terminie, a nie chcą państwo zrezygnować z zamówienia, prosimy o kontakt z nami w tej sprawie.

Bankowe dane transakcyjne właściciela sklepu:
INTELIGO 50 1020 5558 1111 1784 0070 0038
Agnieszka Kowal AG-land
Kłaj 952, 32-015 Kłaj

W przypadku transakcji międzynarodowych przed numerem rachunku należy dodać kod kraju – pl. kod bic dla transakcji w inteligo to – bpkoplpw .